Dobra, śmy pożartowaly, a teraz poważnie: czy ktoś z Was może mi wytłumaczyć po co jest utworzona "rezerwa na wahania cen nieruchomości" (2,4 mln PLN)? Co to za wymysł i z jakiego MSR (proszę o paragraf) to wynika?
Panie Prezesie, to nie wygląda poważnie w raporcie. Wnioskuję o rozwiązanie rezerwy w pozostałe przychody operacyjne.