Zysk mizerny ale jest! po lekturze raportu mam wrażenie, że ważniejszą informacją są podpisane umowy z Biedronką, Media Markt i Saturn. Wyjście na szeroki rynek z MyPhonem poprzez duże sieci może znacząco zwiększyć zyski w kolejnych okresach. Nie zapominając jeszcze o Centernecie.
Spólka ma olbrzymie perspektywy rozwoju, cieszę się, że kupiłem te akcje!!!