Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,83 zł , zmiana od tamtej pory: 30,05%

Re: Raport!!!

Zgłoś do moderatora
Dnia 2020-09-29 o godz. 10:33 ~edi napisał(a):
> Dnia 2020-09-29 o godz. 08:24 ~tabuse napisał(a):
> > odnoszę wrażenie, że chyba nie wszyscy do końca rozumiecie sprawozdanie spółki:)
> > wynika to ze rozważań, ze gdyby nie sprzedaż innogene, zysk bylby 4 razy wyższy - otóż nie - niezrealizowanego zysku nie mozesz przedstawić w sprawozdaniu, wiec bez sprzedaży byłby dużo niższy.
>
> czyli uważasz, że sprzedaż Innogene po 4 zł nie było złym posunięciem w kontekście tego, że dzisiaj mogliby sprzedać po 30 zł?
> oczywiście nie wchodzę w zawiłości, że nie dało się przewidzieć itp
> ale powiedz mi co sensowanego zrobili z tymi pieniędzmi? nic! więc może jak się nie ma w co włożyć, to lepiej po prostu nie ruszać i czekać, kto wie, za rok Innogene może być po 100 zł, a VTI z dużym prawdopodobieństwem będzie tam gdzie jest teraz.

dlatego wlasnie moj poprzedni wpis był dłuższy niż tylko cytowany pierwszy akapit.
Gdyby nie sprzedali innogene to nie mialbys pieniedzy na koncie, ale mialbys duzo wyzsza wartosc ksiegowa na akcje.
z perspektywy czasu, wyszli za szybko, ale każdy jest ekspertem od analizy wstecznej.

Venture jako wehikuł inwestujacy w spólki rozwijajace sie nie jest inwestorem gieldowym, wiec wychodzenie z podmiotow notowanych wydaje mi sie byc zgodne ze strategia firmy.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VENTUREIN 1,28% 2,38 2021-10-22 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.