Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,92 zł , zmiana od tamtej pory: 26,04%

Re: Raport!!!

Zgłoś do moderatora
Jesli jesteś w posiadaniu akcji VTI to chyba pamiętasz że fundusz wyzerował 2-3 spółki i udziały w nich zlikwidował. To wpłynęło na wartość księgową. Ale ta WK ma się nijak do rzeczywistości bo portfelowe spółki sa wyceniane wciąż grubo ponizej ich rzeczywistej wartości.
Generalnie chciałbym aby ruszyli z tym skupem i żeby cena oscylowała w okolicy 3zł. To byłaby dobra baza do dalszych wzrostów...
Ale to tylko pobozne życzenia, ta spółka rzadzi się swoimi prawami.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VENTUREIN -0,82% 2,42 2021-10-15 15:56:25
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.