Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,90 zł , zmiana od tamtej pory: 22,11%

Re: Raport!!!

Zgłoś do moderatora
a sprzedaz INNO jak nic była w gronie krewnych królika.
Kto jak kto ale oni wiedzieli co tu sie może zadziać, moze nie o 30 zł ale na pewno wiecej niż dostali. To jest ich kompromitacja jako zarządzających funduszem. Kisli kilka lat, ryzykowali, wpłacili wadium do przetargu 3 mln a potem nagle za darmo sprzedali przed największymi sukcesami i pandemią. Dla mnie jeszcze zastanawiający jest ten nagły wzrost VTI wtedy na w marcu, kwietniu razem z INNO. Wtesy bardzo skutecznie nagle sprowadzili VTI ponownie do parteru jakby im zależało żeby było to mocno niedowartościowane. Panowie o co tu chodzi???????
Czemu taki fundusz z perełkami i know how jest pośmiewiskiem giełdy??????
Czemu taka impotencja - do inaczej tego nie mozna nazwać?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VENTUREIN 0,87% 2,32 2021-10-28 14:55:23
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.