Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,98 zł , zmiana od tamtej pory: 16,16%

Re: Raport!!!

Zgłoś do moderatora
no i bez zmian jest wartość Infermedica. Jej wartość po transakcji objęcia za 10 mln dolarów powinna być 2 razy wyższa, nie 5 a 10 mln. Ale to było zdarzenie już po dacie 30 czerwca. , bo 30 lipca. Jedyny plus poza portfelem VTI to lekka zmiana komunikowania w tym raporcie, załączniki opisujące pozycję rynkową. Niedużo tego ale to ogromna zmiana in plus, wogóle po raz pierwszy sprawiają wrażenie jakby mieli jakiś innych akcjonariuszy poza sobą. Ale błędów literowych , przypadkowych słów jakby treśćw tym raporcie się posypała mnóstwo.
Ja ogólnie widzę światełko w tunelu.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VENTUREIN -2,95% 2,30 2021-10-27 15:45:15
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.