Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,96 zł , zmiana od tamtej pory: 23,47%

Re: Raport!!!

Zgłoś do moderatora
Dnia 2020-09-29 o godz. 08:24 ~tabuse napisał(a):
> odnoszę wrażenie, że chyba nie wszyscy do końca rozumiecie sprawozdanie spółki:)
> wynika to ze rozważań, ze gdyby nie sprzedaż innogene, zysk bylby 4 razy wyższy - otóż nie - niezrealizowanego zysku nie mozesz przedstawić w sprawozdaniu, wiec bez sprzedaży byłby dużo niższy.

czyli uważasz, że sprzedaż Innogene po 4 zł nie było złym posunięciem w kontekście tego, że dzisiaj mogliby sprzedać po 30 zł?
oczywiście nie wchodzę w zawiłości, że nie dało się przewidzieć itp
ale powiedz mi co sensowanego zrobili z tymi pieniędzmi? nic! więc może jak się nie ma w co włożyć, to lepiej po prostu nie ruszać i czekać, kto wie, za rok Innogene może być po 100 zł, a VTI z dużym prawdopodobieństwem będzie tam gdzie jest teraz.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VENTUREIN -0,82% 2,42 2021-10-15 15:56:25
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.