Też nie widzę sensu zbywania warrantów.
Walne nic nie wyjaśni, wszystkie uchwały przejdą.
Kluczowym może być natomiast luty, bo może być dobrym miesiącem do wyjścia z inwestycji.
Wysoki kurs pod koniec lutego może zaowocować masowymi konwersjami FF warrantów, a później może być złamanie kursu i długa kiszonka do np. wycofania z giełdy. Zwiastunem takiego scenariusza mogą być np. konwersje obligacji i zwiększony wolumen kursu akcji, co może wskazywać na ustawiony odkup akcji z obligacji, oczywiście może być też inaczej.