procedura wyglada w ten sposob ze sciagasz odpowiednie dokumenty ze strony cog, wypelniasz je, odsylasz i jednoczesnie oplacasz ilosc akcji z twoich warrantow na odpowiednie konto. jesli nie uda ci sie sciagnac tych dokumentow ze strony to zadzwon do firmy i ci je przysla na maila. z tego co sie orientowalem to caly proces bedzie trwal dluzej niz jeden miesiac, zbieraja, zbierac beda wnioski zeby wystapic wspolnie z wieksza iloscia zgloszen azeby pomniejszyc swoje koszty zwiazane z emisja. sprawa jest dosc prosta, naprawde wystarczy zadzwonic do firmy i ci wszystko wytlumacza. Na miejscu, w firmie (telefonicznie oczywiscie) mozna rowniez potwierdzic swoja cene objecia akcji z warrantow.
Wazniejszą kwestią jest oczywiscie inna, a mianowicie taka czy cena sie utrzyma, (moja to 1,61), jesli do 22 lutego spadnie to lepiej kupic z rynku. 22 luty to jest oczywiscie ostatni dzien na zlozenie deklaracji. kilka dni wczesniej warto to zalatwic zeby dokumenty napewno dotarly do firmy oraz zeby przelew doszedl.