z tego co pamietam to przekazane warrantow osob trzecim musi byc zaakceptowane przez emitenta czyli cognor. Nie wiem czemu teraz chcesz przepisac czy odsprzedac je komus. nie masz juz czasu na to, do dnia 22 lutego ty czy inny musi je odpalic lub znikna po prostu. Za pozno kolego na takie manewry z przekazywaniem ich.