Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,81 zł , zmiana od tamtej pory: 227,07%

Re: Pytanie o warranty

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-01-04 o godz. 11:14 ~Tutenhamon napisał(a):
> Orientuje się ktoś jak jest z przepisaniem ich na kogoś ?
> Czy można to zrobić w zwykłej umowie ?

Zależy kiedy i po co chcesz komuś przekazywać/sprzedawać to coś bezwartościowego/ryzykownego, lecz zważywszy na nadchodzący ich koniec to osobiście większego w tym nie widzę sensu, chyba że coś się tu odpalowego jednak wydarzy.

Zbycie warrantów wymaga zgody zarządu.
Teoretycznie to możesz spróbować obejść ten zapis umową warunkową, w której to dokonasz zbycia nie warrantów lecz świadectwa posiadania warrantów, i w której to umowie określisz warunki zbycia swoich warrantów, czyli nabywca tego świadectwa posiadania warrantów będzie warunkowym posiadaczem warrantów. Ty byłbyś tu wówczas figurantem. Potrzebny byłby pewnie prawnik do skonstruowania umowy. Tylko po co chcesz to robić?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
COGNOR -2,95% 5,92 2026-06-22 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.