a po co zbywac komukolwiek swoje warranty? jesli wyczuje ze fundusze maja jakas glebsza strategie to sam je zamienie na akcje. Rozne fundusze bylly i sa jeszcze posiadaczami warrantow, niektore z nich byly mocno powiazane z glownym udzialowce i w wikszosci ich warranty sa juz u niego, reszta to te niezwiazane bezposrednio ani posrednio z gosciem, one beda chcialy pewnie je wymienic. Wg mnie walne i po walnym, na ktorym niestety nie bede, powinno duzo wyjasnic.