Dnia 2022-04-14 o godz. 13:27 ~Dziad napisał(a):
> Nie ma czegoś takiego jak "odcięcie teoretyczne" czy "odcięcie chwilowe".
> Ono nastapiło z urzędu i juz go nie cofniesz. To, że akurat cena w poniedziałek wzrosła i to zniwelowała to zupełnie inna sprawa.
Czy ja tak napisałem? Czy użyłem takich sformułowań? - odcięcie teoretyczne
napisałem tak:
Ok, odcięcie można teoretycznie (bo chwilowo) uznać za stratę 3gr. na 1 z posiadanych akcji, czyli 7 gr na 2 akcjach.
Czytaj ze zrozumieniem, bo sens zdania i użytych w nim wyrazów jest inny niż to zarzucasz.