Autor tematu dobrze pisze, to oszustwo!
Niektórzy kupuja akcje na lata, a nie na dni. Nagle odcina sie z ceny akcji 11% i w zamian dostaje się bezwartościowe PP, którymi nie można handlować. Żeby na tym nie stracić to trzeba je wykorzystac czyli sfinansować emisję. Sprytne zagranie, dodatkowa ukryta motywacja do zakupu akcji, ale tak po ludzku to zwykłe prymitywne oszustwo.
Pozdrawiam autora tematu i innych myślących.