Zapewniam jestem normalny i pisze prawde. To ja mam decydowac co zrobic z moim PP anie moge zrobic nic tylko moge wykupic akcje, bo inaczej je strace (JPP). Jak tobie to pasuje to twoja sprawa. Mi to nire pasuje i dlatego o tym pisze.
Bez odbioru dzbanie.