Forum giełdowe spółki BRAS

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Gniot ~xyz 6 2026-06-23 12:46
A po walnym pompka w górę ~Akcjonariusz 4 2026-06-19 14:02
Czy jedzie ktoś na ZWZ?? ~Ja13 1 2026-06-16 21:32
„Czy Bras zostanie dostawcą prądu dla KGHM” ~Kuba 4 2026-06-16 13:37
850 mln na OZE ~Lola 3 2026-06-14 16:12
Dla przypomnienia ~Paweł 9 2026-06-12 13:51
Nowe akcje bez PP ~Ja13 28 2026-06-11 10:18
1 bilion złoty do podziału. ~Miś 16 2026-06-11 08:45
A jednak sprzedali prawa do projektu ~Kaco 27 2026-06-08 13:35
Sprzedane ~Pele 5 2026-06-06 21:38
Przyszła odsiecz. ~zaskoczony 2 2026-06-05 14:58
12 groszy ~Prezes 3 2026-06-05 13:53
czytać ! Stop dla braku działań zarządu ! ~akcjonariatrazem 2 2026-06-05 12:15
Na co im kasa z emisji? ~vklf 7 2026-06-02 17:12
Cena maksymalna za akcję 0,10 gr ! ~Akcjomariusz 1 2026-05-31 11:21
Cena nominalna akcji ~Kaco 1 2026-05-31 08:10
Mechanizm rozwodnienia ~Prezes 4 2026-05-30 23:21
Do mocnego wzrostu potrzebujemy ESPI ~J-23 5 2026-05-30 21:35
Pięknie was zrobili)))) ~Prezes 4 2026-05-30 20:55
Zarząd grupa dyletantów ~Kaco 13 2026-05-30 11:37
pytanie ~akcjomariusz 8 2026-05-27 17:52
Dobry znak ~Papas 4 2026-05-26 14:15
Dzis raport ~Jasiek 4 2026-05-25 12:17
Bras w miejscu a tu Fotovolt rusza. ~Posiadacz 2 2026-05-22 18:02
Jest bardzo dobrze-!!!! ~Jasiek 9 2026-05-22 16:26
Wartość projektu na maj 2026 r. ~Farma 16 2026-05-22 15:38
Farma Serby 32 MW ~Farma 18 2026-05-21 08:42
Zobaczcie co tu się będzie działo w kwietniu ~Marian 21 2026-05-19 23:43
" Niemiłe zaskoczenie i negatywne reakcje na wyniki spółki Bras" ~Prasa 6 2026-05-15 08:49
Raport kwartalny ~Paweł 5 2026-05-12 13:00
[x]
BRAS -0,46% 0,21 2026-06-23 15:39:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.