Dnia 2017-08-17 o godz. 21:26 ~mechsio napisał(a):
> Co za brednie. Czy kiedykolwiek SBE okłamało akcjonariuszy? Napisze cfaniaczki, no napiszcie choćby jedno kłamstwo. Wysyp naganiaczy żebrzących o tanie akcje, wyjących do księżyca.
mechsio - przypomnij sobie komunikat 11/2016 i co z tego wynikło.
ale było info, że projekt na 6 mln i ile piany było bite pod ten komunikat na forum.
a kurs spadał i spadał....
z tym tajemniczym kontraktem na 16 mln może być podobnie - wielkie halo, a potem nici :)
zbyt często spółka robiła korekty raportów, znaczy nie dokłada należytej staranności przed publikacją dokumentu.
no i ta koncepcja wykorzystania dronów do analizowania dymu z kominów - to są dopiero chore pomysły, a ciemny lud ma to kupić.