Być może się nie da, ale ... spróbujemy?
Jak dla mnie ta firma jest bardzo niepewna. Podejrzane jest to, że praktycznie wszystkie zlecenia realizuje dla budżetówki.
Albo są to samorządy, albo wojsko.
Ciekawi mnie dla kogo realizuję zlecenie linii produkcyjnej za te 16 baniek.
Ponadto brak jest informacji o sprzedaży sensorów do Kanady i na czym polega ogłoszony teraz w raporcie sukces programu
Go Global, jakie są jego wymierne korzyści.
Poza tym to raport wygląda dość wiarygodnie.
Jeśli ktoś ma jakieś spostrzeżenia to proszę wpisywać.
Jeśli to możliwe to proszę powstrzymać się przed pisaniem dyrdymałów i szyderstw ;)