spółka jest młoda, a współpraca z budżetówka gwarantuje jej stabilność, są to podmioty do wieloletniej współpracy przede wsystkim wypłacalne. Maja kasę wiec spokojnie mogą się rozwijać a kiedy to wszystko wypali zaczną spieniężać pewne projekty.
Rozwijając każda firmę musisz na początku zainwestować w rozwój jeśli chcesz zarabiać. Mogliby zintensyfikować sprzedaż i zostać na pewnym etapie, albo wydawac ciagle kase na doskonalenie az sprzedaz bedzie przynosila 10m za miast 1m.
Spółka na dłuższy czas z pewnościa