Cóż odbicie powiadasz ?
Uważam, że wig 20 najpierw zejdzie poniżej 1900 punktów.
Trzeba również wziąć pod uwagę, że będzie to fala "B" Elliotta, więc trudno będzie przewidzieć jakie spółki wezmą w niej udział,
ponieważ rynek jest wtedy wąski.
Myślę, że BOŚ podskoczy, bo coraz więcej fundamentów pokazuje, że ten pseudo bank przynajmniej na obecnym poziomie bessy,
znalazł dosyć twarde dno.
Tak jak napisałem, czynnik polityczny w naszym wypadku trzeba brać pod uwagę. Jeśli nie zabraknie kasy i PISowi uda się wprowadzić w życie obietnice przedwyborcze, to kto wie jak to się wszystko potoczy. Moim zdaniem w kasie widać spód i trzeba pomyśleć jak ten trzos napełnić. Jakaś danina ? Broń boże podatek, bo to się źle kojarzy.
Martwi mnie ponad bilionowy dług, to trzeba będzie kiedyś spłacić.
ck