Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,20 zł , zmiana od tamtej pory: -20,94%

Re: Poly-potencjał

Zgłoś do moderatora
Dnia 2022-08-18 o godz. 16:37 ~Dlugi napisał(a):
> Pozytywna dywergencja od lipca 2021 to nie jest naganianie, poczytaj sobie co na ten temat mówi fachową literatura

I o to mi chodzi. Podpieraj się swoją literaturą (już -10%), dopóki na tej drugiej spółce nie będzie szczytu, a wtedy tu przyjdę. Tylko to miałem na myśli. Zapominając na chwilę o literaturze, to nie martw się. Niedługo powinno być tu info, pod które rynek już zaczął rysować tu kreski.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POLYSLASH 2,43% 2,53 2022-12-02 16:28:18
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.