Dnia 2022-08-18 o godz. 16:37 ~Dlugi napisał(a):
> Pozytywna dywergencja od lipca 2021 to nie jest naganianie, poczytaj sobie co na ten temat mówi fachową literatura
I o to mi chodzi. Podpieraj się swoją literaturą (już -10%), dopóki na tej drugiej spółce nie będzie szczytu, a wtedy tu przyjdę. Tylko to miałem na myśli. Zapominając na chwilę o literaturze, to nie martw się. Niedługo powinno być tu info, pod które rynek już zaczął rysować tu kreski.