Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,34 zł , zmiana od tamtej pory: -31,44%

Re: Poly-potencjał

Zgłoś do moderatora
Jak wycena wróci na 11-20M to się zacznie. Jak termin premiery choc jednego projektu podadzą - będzie sztos! (Jeżeli dowiozą produkt…). Dziś chyba rynek ma wciąż brak wiary.
Aktualności bysie przydały z konkretami ile % gotowe i ile milestones zostalo.
No i czy gotówki im starczy, bo palili szybko ja w Q1…

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POLYSLASH -6,91% 2,29 2022-12-07 17:00:29
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.