Przy cenie 2,6-3,8 wiszą jacyś masowi akcjonariusze ?
Mi się wydaje ze masz racje ślą ceny za walor:
ponad 4,5
W okolicy 7
W okolicy 9,5
Będą zapory do pokonania zależnie od komunikatow( Czesc tych co wisi na hakach jak zobaczy pozytywne komunikaty to przesunie swoje oczekiwania z wyjścia z walora na zarobek na nim…Chciwość to straszna cecha)