Zgadza sie ...dlugo było kolo 7 ..średnie większości to kilkanaście złotych, więc, jak się zacznie coś pozytywnego faktycznie ludzie będą czekać...każdy z nas tu jest mocno w plecy i każdy z nas czuje się na dzisiaj zrobiony w h....bo nie tak miało być....przpomnicie sobie rok czy 1.5 temu co bylo.....