Janekfranek- oni już outsourcuja pisanie gier i TO jest już w cenie.
Patrz ESPI z Q2 ile umów podpisali na dostarczenie gier.
Niebawem chwile prawdy.
Wysil się mocniej i dawaj na 2,6 za walorek.
Może cos o DDM zaczniesz pisarze nie ma ze miało być itp.
Jak wyjdzie Drug Dealer Manager to będą dostawać fee ale o tym nie pisz, dobrze?