To chyba wynika z faktu, że nie ma za bardzo o czym rozmawiać. Wszystkie podane info przemieliliśmy.
Aktualnie toczy się ogromna, zaciekła walka o utrzymanie kursu - już ponad 100 akcji zmieniło właściciela ;)
Możemy tylko ustalić jaka informacja powinna pojawić się jako pierwsza. Moim zdaniem wejście do 2 fazy kliniki oatd01 (co powinno dać jakieś € z umowy) albo informacja o przejęciu projektów badawczych na wczesnej fazie (co powinno ruszyć kurs o kilka procent).
Ogólnie to ja uważam, że oczywiście aktualnie ma pod co rosnąć, ale kurs powinien znajdować się na wyższym poziomie. Nie wiem tylko na ile to życzeniowe myślenie. Mam średnią 46 więc aktualnie ta pozycja u mnie jest na czerwono, co jest "zabawne".