Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  44,55 zł , zmiana od tamtej pory: -87,92%

Re: Podsumowanie - dyskusja

Zgłoś do moderatora
ATCG, dzięki za wpis i podjęcie dyskusji.
Oczywiście zgadzam się co do głównego punktu - że to są szanse, a szanse wiążą się z niepewnością. Dlatego to gra liczb - im więcej projektów w pipeline tym szansę sukcesu rosną.

Sprosuję kilka rzeczy na bazie tego, co wczoraj opublikowała firma:

1. YKL-40 - podają wyniki badań. Badają rolę YKL-40 w COVID-19 razem z Vlamms Intituut voor Biotechnolgie (VIB). Podali też wyniki współpracy z austriackim instytutem badawczym Ludwig Boltzmann Institute for Lung Vascular Research. Działają w tym temacie - tutaj pierwszeństwo negocjacji ma Galapagos. Wybór nadydata klinicznego, dla YKL-40 i CHIT1 to krok do komercjalizacji.

2. Co do OATD-02 pełna zgoda. Ale oni są już na etapie zbierania danych do badań klinicznych. Przygotowanie dało nadzieję. Wejście do badań powinno dać już kopa spółce, prawda? Pozytywne wyniki to już praktycznie komercjalizacja przed kolejnymi etapami.

3. Co do grantów, to napisali:
"W sierpniu 2021r. OncoArendi Therapeutics wraz z konsorcjantami: Międzynarodowym Instytutem
Biologii Molekularnej i Komórkowej w Warszawie (MIBMiK) oraz Medicofarma S.A. złożył wniosek
grantowy o budżecie całkowitym 58,2 mln PLN na dofinansowanie programu rozwoju nowych leków
przeciwwirusowych destabilizujących RNA koronawirusów w ramach konkursu na rozwój
innowacyjnych rozwiązań terapeutycznych z wykorzystaniem technologii RNA ogłoszonego przez
Agencję Badań Medycznych (ABM/2021/5)."


4. To co mnie zaskoczyło, jakoś mi to umknęło, ale to większego znaczenia nie ma - to istnienie OncoArendi Therapeutics LLC :-) Ta spółka zależna też pozyskuje finansowanie - w USA.

5. Zgadzam się, że potrzebujemy informacji. Wygląda to dobrze, jest potencjał, ale bez wyraźnego sygnału będziemy stać w miejscu.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MOLECURE -1,47% 5,38 2026-06-25 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.