Prawda jest taka że Ipopema i Sołowow trzyma kurs w garsci i jeżeli uzna że nie na ręke mu wzrost to się nic nie zmieni. A że wprost w wywiadzie powiedział że będzie grał ostro to nie ma się co spodziewać cudów.
Z pozostałym się zgadzam
50zł to pewniak, po tyle wchodził fund NN