Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  15,30 zł , zmiana od tamtej pory: 38,56%

Re: Pod co to rośnie????????????????

Zgłoś do moderatora
Ani razu Marku nie napisałem ceny 30 ani wyzeszej więc nie wiem co bredzisz. Nie wiem od kiedy jesteś akcjonariuszem ale ja na tym forum pisze regularnie od ponad roku jak chcesz to cofnij się do wpisów gdy cena oscylowała w okolicy 5 zeta. Gdzie wtedy byłeś, już na pokładzie? I to Ty napisałeś guru inwestowania a że robię dobry pijar spółce to już moja sprawa i moje pieniądze. Skoro jesteś akcjonariuszem to powinieneś samemu robić wnikliwe analizy i skoro jesteś tutaj to chyba Ci te analizy jakoś wychodzą..pozdrawiam

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IFIRMA -2,30% 21,20 2022-05-27 13:34:46
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.