Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  15,20 zł , zmiana od tamtej pory: 48,03%

Re: Pod co to rośnie????????????????

Zgłoś do moderatora
Pisałem ,że jeżeli spadnie w okolice 6-8 do odkupię. Ja inwestuje dywidendowo a przy tych cenach ifirma nie jest dla mnie ciekawą spółką. Chciwy raczej nie jestem skoro sprzedałem nie licząc na więcej. Zabrałem swoje klocki przy 130% zysku w nie pamiętam już ale mniej chyba jak 6 miesięcy i kupiłęm spółkę która płaci lepiej bo okolice 6-7% rocznie. Co dla mnie z zysku na ifirmie jest to przedział 15-20%. Jeżeli wierzysz w ifirme ,że dalej będzie rosła to trzymaj mi nic do tego.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IFIRMA 1,35% 22,50 2022-05-18 16:33:29
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.