Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  15,55 zł , zmiana od tamtej pory: 31,83%

Re: Pod co to ma spadac????????????????

Zgłoś do moderatora
Może jestem żle zrozumiany.. Ja jestem wstanie zrozumieć ludzi co kupowali w zeszłym roku ifirme i trzymają pod dywidendę. Ogólnie tu piszę o dywidendach bo tak postrzegałem ten biznes jest nudny żmudny zarabia mało ale systematycznie takie spółki mają stabilny akconariat i rosną powoli tymczasem tutaj mamy pompę tak jakby to była spółka typu "grow" z jakąs nową technologią. Nikt kto inwestuje dywidendowo nie kupi po takich cenach a więc pozostaje kasyno i spekulacja.
JAkie wyniki ma ifirma ? 16 procentowy wzrost przychodów i zaledwie 3% zysku netto w porównaniu z zeszłym rokiem ale nadal słabiej od roku 2019 tymczasem co widzimy na wykresie?? +400: :)

Zadałeś pytanie o inne ciekawe spółki no to z podobną pompą co ifirma ale znacznie lepsze dywidendy które są jak do tej pory systematyczne to interaolt natomiast tam tez są wysokie wyceny i ryzyko. z mniej ryzykownych z dobrą dywidendą już w maju pccrokita która zwieksza zyzk netto kilkukrotnie rok do roku. Kilka kolejnych spółek z regularną dywidendą to chociażby lena, ferro, decora, gpw sa, makaronypl, ambra, kety itd..
Z rynku zagranicznego jest jeszcze więcej ciekawych spółek z dużo lepszą historią dywidendową.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IFIRMA -5,53% 20,50 2022-05-27 15:00:05
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.