Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  14,85 zł , zmiana od tamtej pory: 50,84%

Re: Pod co to ma spadac????????????????

Zgłoś do moderatora
dywindenda wyplacana kwartalnie, terminow mozna byc niemal pewnym "jak w banku". Najblizsza to 0,10 wyplacone z kwartalu w ktorym spolka zarobila ~1mln zł. Zyski - zgodnie z wyliczeniami ekspertów - mają wzrosnać do 1,5mln za kwartał, Co daje obecnie c/z na poziomie 15. Dodajmy do tego ciągly rozwój, zwiększanie liczby klientów, podwyższanie cen, firmbee projekt z dużym potencjałem na zysk... Myślę, że tu mamy do czynienia z rzadkim połączeniem dwóch światów - inwestowania dywidendowego i inwestowania w spólki wzrostowe

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IFIRMA -0,44% 22,40 2022-05-16 16:47:58
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.