dokładnie jak pisze ~Lechm2
zresztą teraz jest na można powiedzieć historycznych dołach niemniej bankrutem nie jest i jak pisałem wcześniej-jakiekolwiek rozwiązanie w perspektywie powinno przynieść korzyść posiadaczowi waloru.
Ja dobrałem nieco i średnia mi zeszła ale mam mniejszą ilość i przy wzroście sobie odbiję gorzej jeśli potrzebujesz kasy teraz.....
pozdrawiam