Dnia 2011-01-03 o godz. 18:44 ~złoty strzał napisał(a):
> Co ty TU robisz na giełdzie MARIUSZ2010 ?
Po to się obniża,
> żeby zgodnie z prawem W WEZWANIU dać średnią z ostatniego
> półrocza, jeśli notowania są niskie wówczas średnia do
> wezwania jest niska i ... można tanio wykupić pozostałe na
> rynku akcje.
JUŻ PANIAŁ, czy jeszcze coś nie jarzy ?????
dużo się mylisz mistsu....czytaj...
Opracowano na podstawie: Dz.U. z 2005 r. Nr 184, poz. 1539
USTAWA
z dnia 29 lipca 2005 r.
o ofercie publicznej i warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do
zorganizowanego systemu obrotu oraz o spółkach publicznych1
istnieje również wartość godziwa i wiele innych pojęć.......mistsu