Co ty TU robisz na giełdzie MARIUSZ2010 ?
Po to się obniża, żeby zgodnie z prawem W WEZWANIU dać średnią z ostatniego półrocza, jeśli notowania są niskie wówczas średnia do wezwania jest niska i ... można tanio wykupić pozostałe na rynku akcje.
JUŻ PANIAŁ, czy jeszcze coś nie jarzy ?????