Istnieją i .. co z tego ?
Ogłaszam wezwanie i ODPOWIADASZ NA NIE LUB NIE. PRAWDA ?
Dla wzywającego godziwą zapłatą będzie np. cena jaką określają przepisy prawa lub na otarcie łez, 10 % drożej i kto może komu skoczyć ?
Podasz takie wezwanie do Prokuratury, jeśli ono jest zgodne z przepisami ?
A jak przekroczą próg bliski, bodajże dziewięćdziesięciu kilku procent to nawet jak nie będziesz chciał sprzedać swoich akcji to i tak prawo zmusza cię do odsprzedania resztówek jaka pozostała na rynku.