Witam Panowie
Panowie tak czytam was , jestem taka tym wszystkim przerazona , kupilaem tych akcji
20 tysiecy po sredniej cenie 3,50 i co dalej ,sama juz niewiem czy to bankrut ta firma czy nie , co ja mam robic>??co mozna robic? ile to jest warte tak naprawde
Ja uwazalam ze firma jest duza , wiec perspektywy jakis ma , a tu sie okazuje ze jest jakies zamieszanie , jakies dziwne sytuacjie ,
ja to wszytko rozumniec juz niemam pojecia , co tu zrobic ??czy ktos z panow
odpowiedzial by na moje zapytanie , co robic?? dziekuje z gory Monika