Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,24 zł , zmiana od tamtej pory: 282,90%
uuuuuu… ależ dziś byl ogólny łomot …a na wątku mamy zapowiedż końca wykrzykników i prawie depresję, czyli … nadchodzi szkolny przełom po zakończeniu ogolnego łomotu?
 
Co do atrapy Kraba, to miałem na myśli jego wartość bojową a nie optyczną, bo od dawna było wiadomo, że będzie gotowy do targowej prezentacjii. Podobno ma nawet pokonać 120km ze Stalowej Woli do Kielc na gąsienicach a nie na lawecie.
 
https://www.youtube.com/watch?v=C5q9CgvgW44
 
Natomiast ciekawą informacją jest wypowiedź prezesa PGZ, który zapowiedział, że pancerne podwozia w kraju będą produkowane nie przez Bumar a przez HSW, która już przygotowuje się do uruchomienia linii produkcyjnej. To b,dobry prognostyk dla Cog, bo HSJ to prawie HSW, możecoś się z tego  jeszcze  dobrego wykluje … np. Achmetow dostanie w kraju po promocji jakiś biedaszyb do fedrowania typu Bogdanka i się odczepi od Cognora…. itd… może jeszcze warto podtrzymywać płomień pod kierunkiem na PGZ..

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
COGNOR 0,30% 4,75 2026-04-02 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.