Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,22 zł , zmiana od tamtej pory: 310,25%

Re: nowa amunicja

Zgłoś do moderatora
nic daje takie stękanie ... w stylu :

Jesień zapowiada się gorąca.

 Pewnie wówczas upadnie kilka kopalń na Śląsku i syndyk zrobi ich wyprzedaż bez pracowników.  Kulczyk chciał od Tuska ochrony, bo planował budowę "mostu energetycznego" między Ukrainą a Unią Europejską i … umarł na chorobę wschodnich oligarchow, wiec ….teraz pewnie Achmetow pociągnie ten „most energetyczny"
Trzeba się trzymać Sztuczkowskiego, który z jakiegoś powodu majstruje przy prywatyzacji Śląska oraz moście energetycznym i … dobrze sobie żyje. ;)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
COGNOR 1,32% 5,00 2026-04-10 17:02:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.