Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  15,80 zł , zmiana od tamtej pory: 105,06%

Re: OTL to jedna z niewielu spółek na obecną bessę

Zgłoś do moderatora
Dnia 2022-09-08 o godz. 09:19 ~Printer napisał(a):
> Na razie analizuje, może kupię pakiecik.

Pamiętaj, że bardzo duże pakiety były zbierane na poziomach 17-20 zł, a kurs w kilka sesji poszedł o ponad 8 zł w górę przy pierwszym rajdzie, więc uważałbym z tą ostrożnością z kupowaniem bo w każdej chwili może Ci pociąg odjechać i będziesz kupował po cenie 2-3 zł wyższej. O ile Ci ktoś sprzeda :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
OTLOG -0,61% 32,40 2024-02-29 16:44:27
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.