Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  16,25 zł , zmiana od tamtej pory: 110,46%

Re: OTL to jedna z niewielu spółek na obecną bessę

Zgłoś do moderatora
Ja tylko może uzupełnię mój wpis z pierwszego posta - można bowiem z niego wydedukować, że to wyłącznie obecna sytuacja czyni tę spółką (w moich oczach) atrakcyjną.

A tak nie jest, nie zapominajmy, że spółka już z początkiem roku (jeszcze przed wybuchem wojny) bardzo optymistycznie spoglądała na perspektywy na rynku. Już wtedy mówiono o dobrej koniunkturze na usługi spółki, konieczności zwiększania możliwości przerobowych, możliwości powrotu do dywidendy etc. Tak więc w mojej opinii nie jest to w żadnym razie spółka bez fundamentów, potencjalna i chwilowa "gwiazda" obecnych zawirowań na rynku. Prowadzi stabilny biznes, dochodowy biznes, a do tego mega skorzysta na obecnej sytuacji.

 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
OTLOG 0,00% 34,20 2024-02-23 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.