Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  16,25 zł , zmiana od tamtej pory: 102,46%

Re: OTL to jedna z niewielu spółek na obecną bessę

Zgłoś do moderatora
W 100% się zgadzam, dlatego ja dostrzegłem potencjał tej spółki jeszcze w zeszłym roku. Od samego początku mówiłem, że potencjał jest bardzo duży. Skoro główni akcjonariusze, ówczesny prezes czy Pan Nadolski kupują akcje po 10 zł to znaczy, że to jest baza. A ci inwestorzy, którzy korzystali z absurdalnych przecen (czasami nawet poniżej 9 zł!) i kupowali akcje i trzymają do dziś, to tym bardziej są wygrani, mając na uwadze perspektywy rozwoju spółki, które "dzięki" wojnie surowcowej dodatkowo się zwiększyły. Myślę, że cena akcji 25-30 zł w 2023 roku to całkiem trzeźwe przewidywania. :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
OTLOG -3,80% 32,90 2024-02-26 17:01:10
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.