Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  13,00 zł , zmiana od tamtej pory: 50,00%

Re: Oszukiwanie klientów, podszywanie się pod innych operatorów

Zgłoś do moderatora
Dnia 2020-12-21 o godz. 11:30 maeterlinck napisał(a):
> Oczywiste jest, że kara powinna być proporcjonalna do przewinienia. W tym przypadku chodzi o wprowadzenie w błąd mniej niż 200 klientów. Jakie to mogą być szkody? Łącznie może 200 tysięcy złotych? Kara wynosi ponad 40 razy tyle. To tak jakby za kradzież batonika w sklepie, zamknąć człowieka na 20 lat do więzienia.

Dział sprzedaży bezpośredniej już dawno jest zlikwidowany. Firma zdobywa klientów konkurując ceną i jakością obsługi. Skoro ilość klientów od 2 lat rośnie i dalej zostają to widocznie są zadowoleni.!00 klientów płacących ok.35 zł to przychody 3.5 tyś zł miesięcznie i to z reguły nie straty a oszczędności z mniejszych rachunków .Jakaś aberracja.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TELESTR 2,63% 19,50 2022-05-20 15:36:49
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.