Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  14,40 zł , zmiana od tamtej pory: 35,42%

Re: Oszukiwanie klientów, podszywanie się pod innych operatorów

Zgłoś do moderatora
popytałem prawnika. Mowił że Sądu zazwyczaj zmniejszają kary od Uokik. Sąd bada jaką korzyść osiągneła spółka z rzekomych nielegalnych działań. Prezes mówił ze Uokik znalazł całe 50 umów w których miało dojsc do nieprawidłowości. To jest jakiś promil promili przychodów. Skala zysku dla spółki na tym minimalna. Zobaczymy co sad o tym powie ale uważam ze kara 8 mln za 50 umów pewnie za maks 50 zł to trochę przy dużo nie uważacie. Ja tam widzę tu drugie dno. Lajt mobile telestrady ma w tej chwili ofertę nie do przebicia i może to kogoś uwiera.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TELESTR 2,63% 19,50 2022-05-20 15:36:49
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.