Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  13,60 zł , zmiana od tamtej pory: 45,59%

Re: Oszukiwanie klientów, podszywanie się pod innych operatorów

Zgłoś do moderatora
Panowie trochę doświadczenia w bojach z organami naszego wspaniałego państwa mam i powiem tak: lepiej ścigać firmę z pokaźną kasą na koncie niż przestępców. Po pierwsze jest wymierny efekt po drugie bezpieczniej. Łatwiej oskarżyć i ukarać taką Telestradę, która wiadomo ile ma gotówki niż np ścigać jakiś mafiozów, którzy ukrywają kasę gdzieś na Kajmanach a oficjalnie nic nie mają. No i bezpieczniej, bo nie wiadomo co takiemu mafiozowi odwali, jeszcze coś zrobi krzywdę jakąś. Także takie firmy jak Telestrada są łatwym celem, mają gotówkę, a paragraf zawsze się znajdzie. W takim państwie niestety żyjemy. Bezprawie i Niesprawiedliwość

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TELESTR -0,50% 19,80 2022-05-13 09:14:14
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.