Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  14,00 zł , zmiana od tamtej pory: 39,29%

Re: Oszukiwanie klientów, podszywanie się pod innych operatorów

Zgłoś do moderatora
Doczytałem artykuł i tak tam piszą:

– Rzecznicy praw konsumentów otrzymali w latach 2018-2019 mniej niż 50 skarg, podczas gdy zawarliśmy około 30 tys. umów – skala ewentualnych nieprawidłowości jest więc znikoma. Finalnie UOKiK uwzględnił poczucie zostania oszukanym mniej niż 200 konsumentów. Chcieliśmy wypłacić im odszkodowania, ale urząd był nieprzejednany. Nie prowadzimy sprzedaży bezpośredniej już od marca i nie zamierzamy do niej wracać – mówi prezes Telestrady.

Ogólnie rzecz biorąc wielki absurd.

Źródło: Telestrada nie składa broni przed UOKiK - Puls Biznesu - pb.pl 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TELESTR 2,63% 19,50 2022-05-20 15:36:49
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.