Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  14,00 zł , zmiana od tamtej pory: 35,71%

Re: Oszukiwanie klientów, podszywanie się pod innych operatorów

Zgłoś do moderatora
co zrobi osoba która nie czyta umów i potem płacz panie ja myslalem ze to telekomunikacja ? składa skarge do uokik ze umowy nie dostał i te kapitalisty go oszukały. Uokik juz zaciera rączki na kare. W jakim świecie my żyjemy kto podpisuje cos i nie bierze kopii umowy dla siebie albo chociaz zdjecia. ciekawe jak telestrada miała udowodnić ze ta osoba umowy np. nie wywaliła do kosza albo nie zjarała w piecu. powie ze nie dostała i tyle. absurd !!!!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TELESTR -4,04% 19,00 2022-05-17 09:56:50
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.