Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1 871,00 zł , zmiana od tamtej pory: 53,39%

Re: Ostry.... fajnie mi wyszedl HG.F

Zgłoś do moderatora
Co by nie bylo końcowy wolumen na orlenie nie pozostawia watpliwosci, cos się wydarzy niemalego, patrząc na wysyp wiadomosci zwlaszcza tych o spadku kredytowania w chinach i predkosc korekty daje to fale pochyloną do przodu, a sam wig20 ojjjj daleko ma do bandy aby wiescic potrafki z byka.. BTW miedż dzisiaj ma już ciutkę wyzej bandę niż 219.... nie kreśliłem ale chyba już na niej są. kolejny powód że potrawka z byka nie pyknie, to taki że poprzednie fale pierwszą mikro mialy w zakresie 70-80, ta ma ledwo 100 i wpisuje się w schemat celowania w okolice 2040-2070. Tam będę celował w większe ES.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FW20 -0,69% 2 870,00 2025-10-06 17:04:12
Brak wiadomości dla danej spółki
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.