Wydaje mi się,że w tego rodzaju spółkach warto stosować jednak metodę kupna i sprzedaży po ok. 5-7% wzroście...powodem tego są pewne przedziały cenowe akcji ulegające częstym wahaniom.....przyznaję,że na kilkukrotnym wzroście między 0,88-1 zł można było zarobić,oczywiście w wypadku posiadania powyżej 10tys. akcji