Po następnym wystrzale 1.10 to będzie wsparcie może już nieosiągalne po wzroście na 1.2:) - bo jak na tyle wystrzeli to będzie już poparte fundamentami ze spółki a nie spekulacjami.
także ci co sprzedają po prostu nie wiedzą że ładne infa przed nami niebawem:)
obecna korekta po wyjściu z trójkąta zwyżkującego jest książkowa:)
potem jedziemy na nowe szczyty:) pozdr.